zakupy einkaufen

 0    9 adatlap    rooneyasd
letöltés mp3 Nyomtatás játszik ellenőrizze magát
 
kérdés válasz
Ile płace?
kezdjen tanulni
Wie viel zahle ich?
płacę gotówką
kezdjen tanulni
Ich zahle bar
płacę kartą
kezdjen tanulni
Ich zahle mit Karte
kosztować
kezdjen tanulni
kosten
Ile kosztuje jabłko?
kezdjen tanulni
Wie viel kostet ein Apfel?
Ile kosztuje 5 jabłek?
kezdjen tanulni
Wie viel kosten fünf Äpfel?
potrzebować
potrzebuję dwa chleby
kezdjen tanulni
brauchen
Ich brauche zwei Brot
robić zakupy
ja robię dzisiaj zakupy
kezdjen tanulni
Einkäufe machen
ich mache heute einkaufen
1 kilogram jabłek
2 kilogramy jabłek
kezdjen tanulni
ein kilo Äpfel
zwei Kilo Äpfel

Kommentár közzétételéhez be kell jelentkeznie.